تبلیغات
لردگان | لردگانیها - معرفی نخبگان لردگان

سایت جامع شهرستان لردگان

نخبگان شهرستان لردگان 

 

لردگانیها با همت شما تبدیل به کانونی خواهد شد که همه کسانی را که به نوعی با این شهرستان و این نام ربط و نسبتی دارند به هم و به این شهرستان متصل خواهد نمود تا گام های بزرگی برای اعتلای آن بردارند. منظور از کانون، کانون ارتباطات و همفکری و تبادل نظر است که از نظر ما مهمترین نیاز ما در حال حاضر همین است.

 

در این صفحه اشخاص برجسته در زمینه های علمی، فرهنگی، هنری، ادبی و .... معرفی می گردند. هدف، شناساندن این اشخاص به جامعه ای است که از آن برخاسته اند و هدف دیگر ایجاد ارتباط موثر جامعه با این اشخاص می باشد. رابطه ای متقابل برای تاثیرپذیری و تاثیرگذاری دوجانبه.

جامعه جوان و اهل تحصیل ما باید با این قشر برجسته در ارتباط مداوم بوده و از تجارب و ایده های آنها نهایت استفاده را بنماید و در مسیر تحولات عظیم بکار ببندد.

اجتماعی به قوت و توان بالا در اداره خود خواهید رسید که قدر و ارزش نخبگان و افراد تاثیرگذارش را بشناسد و از آن نهایت استفاده را داشته باشد. قصد ما تفاخر کورکورانه به اشخاص نیست بلکه تفاخر برای بکارگیری این افراد در جامعه است.

 

جهت معرفی نخبگان شهرستان لردگان در این سایت می توانید از طریق ایمیل سایت یا قسمت «پیام به ما» اقدام نمایید. منظور از نخبگان همان تعریف رایج بنیاد ملی نخبگان است. ما تا کنون موفق به شناسایی موثق این افراد شده ایم و اطلاع دقیقی از سایرین نداریم.

 نامی از هیچ کس نمی بریم چون متاسفانه نخبگان ما هنوز اجتماعی نشده اند.... و هنوز نتوانسته اند در لردگانمان ایفای نقش کنند.... و هیچ فرقی با کسانی که راه آن ها را نرفته و مدرک و تجربه آنها را کسب نکرده، ندارند.... 

 
>
لینک سایتها و وبلاگهای لردگان
دیگر موارد
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت